AQUAKAMP 23. yılında İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kampları‘na

Gençlik Kampları

Kamp merkezi tatil cenneti olan ve Türkiye’nin en güzel sahilinde, sıcak kumsalı ve mavi denizi ile bütünleşen Antalya – Kemer – Göynük’te bulunmaktadır. Kampımız doğal güzellikleri ve tarihi ile ünü tüm dünyaya yayılmış Akdeniz turizm merkezindedir.

Kamp merkezinde öğrencilerimiz odalar  da 4-5 kişi olarak yaş grubuna uygun bir şekilde konaklama yapacaklardır. Kamp merkezi kendimize ait 3 katlı ve geniş bahçe içinde bulunmaktadır.
İçerisinde ;  Yüzme Havuzu, Mini Voleybol, Masa Tenisi, Langırt,Restoran, Kafe vb. özel alanlar mevcuttur.

Kamp Yeri :
Antalya – Kemer / Göynük
Gençlik Kampları Yaş Grubu :
I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş
Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 50 kampçı

KAMP DÖNEMLERİ :

1.Dönem                     :  27 Haziran 2022 – 08 Temmuz 2022 (12 Gün)

2.Dönem                     :  18 Temmuz 2022 – 29 Temmuz 2022 (12 Gün)

Dönem Fiyatımız    :  8500 TL + KDV %8 (680 TL)

Ödeme Planı: Kurum olarak belirlediğimiz şekilde Nakit , Banka Havalesi ve Taksitli olarak yapabilirsiniz.

AQUA GENÇLİK KAMPI

YAZ KAMPI SU SPORLARI


Gençlik Kampı Aktivitelerimiz

Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Dalış Eğitimi – Kano…
Alternatif Sporlar: Paintball – Trekking – Dağcılık – Survivor Oyunlar – Bisiklet  – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık…
Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback…


Tarihi, Turistik ve Çevre Gezileri

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos , Fasalis, Perge, Antalya Kale İçi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalya’da bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiye’nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA park’ta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.

AQUA GENÇLİK KAMPI

YAZ KAMPI PAİNTBALL


Kamp Ateşi
Kampçılarımız yaş gruplarıyla birlikte kampın 3 / 4 gecesini orman içinde hazırlanan güvenli alanda, çadırda konaklayarak geçirir. Günlük programlar tamamlandıktan sonra kampçılar akşamüstü saatlerinde uyku tulumlarını ve sırt çantalarını alarak grup liderleri ve eğitmenleri ile birlikte gençlik kampı alanına giderler. Çadırları birlikte kurmaları, çocukların aralarındaki yardımlaşma duygusunu kuvvetlendirirken ardından kamp ateşi çevresinde yenen akşam yemeği, söylenilen şarkılar, yapılan sucuk ekmek partisi de çocuklarımızın bütün yılın stresini atmalarında yardımcı olur. Kampçılarımız ertesi sabah erken kalkarak çadırlarını toplar ve kahvaltı için otele dönüş yaparlar.

Gençlik Kampları Hatırası
AQUA Kamp’ a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Cd’ye aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İzmir Gençlik kampları, gençlik kampı, çiğli gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, İstanbul gençlik kampları, İstanbul’dan gelen çocuklar, çiğli gençlik kamplarını tercih ediyor,izmir da bulunan gençlik kampları çok güzel, çiğlideki izmir gençlik kampı çiğli harika, uluslararası çiğli yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu.21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere izmir yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi çiğli gençlik kampları,eğlence fırsatı veren izmir yaz kampı.

21 yıllık çiğli yaz kampı tecrübemiz ile hazırladığımız izmir yaz kampı program gençlere kendilerini ifade etme özgürlüğü ve daha iyi tanıma fırsatı verir. Kampçılarımızın çiğli yaz kampı programında, ailelerinden uzakta kendilerini ifade edebilecekleri çiğli gençlik kampı çiğli ortamda bulunmaları kendi ayakları üzerinde durmayı öğretirken eğlenceli çiğli izmir yaz kampı deneyimi geçirmelerine katkı sağlar. Eğlenceli çiğli yaz kampı aktivitelerinde gençlerimiz grup içerisinde izmir gençlik kampları iletişimi güçlendirmek ve zorlu kış sezonunu geride bırakmak adına keyifli vakit geçirerek unutamayacakları çiğli gençlik kampı çiğli yaz sezonu geçireceklerdir.çiğli yaz kampı, izmir gençlik kampları…

Başarının izmir gençlik Kampı önemli olduğuna çiğli gençlik Kampları inanırlar özellikle bu dönemde büyüm ve ödül almak için çiğli gençlik Kampları çaba gösterirler. Bu yaştaki çocuklar izmir gençlik Kampı daha uyumlu Gençlik Kampları oldukları için yönlendirilmeleri de daha kolay çiğli gençlik Kampları olmaktadır. Benlik algısı oluşurken izmir gençlik Kampı hormonları hızını Gençlik Kampları çiğli gençlik Kampı arttırır.

izmir Gençlik kampları çocuklar için çiğli yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Gelişim için izmir yaz kampı, sosyal çiğli gençlik kampları, 09 – 17 yaş arası gençlere izmir yaz kampları.Gençlik kampları çocuklar için çiğli yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.izmir Gençlik kampları bir aile olarak çiğli yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz.

Yetişkinlik öncesi yaz kampları izmir gençlik kampı süreçte, katılım başta olmak çiğli gençlik kampları üzere izmir yaz kampları toplumsal gençlik kampları anlamda sorumluluklarının gençlik kampı çiğli yaz kampı farkında olmalıdırlar. Diğer deyişle, gençlerin yetişkinlik öncesi yaz kampları dönemde okulda aldıkları gençlik kampları eğitim gençlik kampı halka en yakın ve katılımına en uygun gençlik kampı yönetim çiğliimi gençlik kampları çiğli yaz kampları olan yerel yönetimler düzeyindeki katılım gençlik kamp ile uygulamalarına vurgu gençlik kampı yapılmıştır.Gençlik kamp kazandıkları bilinçle toplumsal izmir yaz gençlik kamp konularda daha duyarlı hareket etmeleri ve izmir gençlik kampı görüşlerini rahatça ortaya koyabilmeleri çiğli gençlik kampı beklenmektedir.gençlik kampı..gençlik kampları..izmir yaz kampları…

Gençlik Kampları öyle sürprizlerle izmir yaz kampı, doludur ki çiğli haftalık çiğli yaz kampları, çiğli gençlik kampı dönemi boyunca çiğli yaz gençlik kampları hayatınızda nelerin izmir gençlik kampı ,değişebileceğini asla önceden çiğli yaz gençlik kampı tahmin edemezsiniz.her yıl düzenlenen izmir gençlik kampları.

Yaz tatilinin çiğli gençlik kampı, başlamasıyla çiğlilikte izmir gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen çiğli yaz kampları çiğli eğitim öğretim izmir gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı çiğli yaz kampları yaz kampı sırasınca bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında çiğli gençlik yaz kampları kampları kazanılacak çiğli gelişme gençlik kampı değildir.

Çiğli gençlik kampları çiğli aile olarak çiğli yaz kampı çocuğunuza sunacağınız çiğli kamp tecrübesi yaşama fırsatı, izmir yaz kampları başka hiççiğli eğitsel ortamla izmir yaz kampları kıyaslanamaz.Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal çiğli yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel çiğli gençlik kampları,gelişimleri açısından çiğli yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını izmir yaz gençlik kamp ile sağlayabilir.