Yer : İngiltere / Londra

Dönemler : 31 Temmuz – 14 Ağustos

 Yaş : 12 – 17 yaş aralığı

Bournemouth – Anglo-Continental Dil Kampı

Anglo-Continental dünyanin önde gelen Ingilizce dil okullarindan bir tanesidir. British Council tarafindan resmen taninmaktadir ve bir meslek kurulusu olan English UK kurumunun da bir üyesidir. En yüksek standartlarda ögretim saglamakla kalmiyoruz, ayni zamanda her yas ve meslekten ögrencilerin ihtiyaçlarina cevap vermek amaciyla çok genis kapsamda ve uzmanlik alanlarinda Ingilizce Lisan Kurslari düzenliyoruz.

Okulumuz Ingilizce lisan sinavlari ve ögretiminde lider konumdadir ve birçok taninmis yazar okulumuzda ders vermistir. Anglo-Continental 60 yildan uzun süredir 120 farkli ülkeden 400.000’den fazla ögrenciye Ingilizce Lisan Kurslari düzenlemektedir.

İngilizce Eğitim
İngiltere Dil kampı

Anglo-Continental’in kampusu

Bournemouth sehir merkezine yürüyüs mesafesindedir ve Birlesik Krallik içindeki en büyük kampus alanlarindan bir tanesi olup mültimedya yani çoklu ortam lisan ögrenme merkezi, lisan laboratuari, özel çalisma odalari, genis bir amfi tiyatro ve ücretsiz internet erisimi dahil, Ingilizce ögrenmek için modern ve mükemmel olanaklara sahiptir.

Popüler self servis restoranimizin ödül kazanmis bahçelerimize dogru açilan terasinda her damak tadina uygun yiyecek ve içecekler sunulmaktadir. Okulda düzenli olarak her türlü sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir. Okulumuzda egitiminize çok önem veriyoruz ve sizi de aramizda görmeyi büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Bournemouth

Bournemouth, Ingilizce ögrenmek için popüler bir turizm destinasyonu olmanin yani sira Ingiltere’nin Güney Kiyisindaki en ragbet gören sahil tatil sehridir. Bu üniversite sehri Londra’dan sadece iki saat uzakliktadir ve hem havadan hem de tren ve kara yolu ile mükemmel ulasim olanaklarina sahiptir. Bu üniversite sehri 12 km uzunlugunda sahili, Mavi bayrakli denizi, köpüklü dalgalari ve muhtesem manzarasi ile ideal bir yerde kurulmustur. Canli sehir yasami içinde birçok ünlü magazalar ile restoranlar, kafeler, sinemalar, tiyatrolar, muhtesem güzellikte parklar ve bahçeler, mini golf alanlari, bir akvaryum ve hatta sicak hava balonlari ile seyahat yer alir! Bournemouth ayni zamanda Avrupa’nin ilk insan yapimi sörf alani dahil birçok spor ve eglence aktivitelerine de ev sahipligi yapmaktadir.Burada World Heritage Jurassic kiyi seridi, dünyanin en büyük dogal limanlarindan biri olan- Poole Harbour, ve muhtesem New Forest National Park ile tarihi Kraliyet avlanma alani dahil çarpici güzellikler ile iç içe olacaksiniz. Diger gezilip görülmesi gereken yerler arasinda, Stonehenge antik alani, ünlü Winchester ve Salisbury katedralleri, Isle of Wight, Purbeck adalari vardir ve ayrica, Weymouth ve Portland’da yer alan 2012 Olimpiyatlari Yelken Yaris Rotasini da görebilirsiniz. Eski Roma sehri Bath ve Üniversite Sehri Oxford da çok yakin bir mesafe içinde yer almaktadir.Bournemouth ve Anglo-Continental egitim ve eglence açisindan ve Ingiltere’de geçireceginiz süre içinde unutulmaz anilar yasayacaginiz en mükemmel yer olma özelligini korumaya devam etmektedir.

Kampın Amacı

İngiltere Gençlik ve Dil Kampı programı, kampçıların İngilizce okuma, yazma ve konuşma kapasitelerini geliştirmeyi hedefliyor. Kampçılar, İngiltere’ nin en iyi okullarında yabancı öğrenciler ve öğretmenler ile konuşarak pratik yapıyor ve yurtdışı deneyimi yaşıyor. Haftalık “20” dersten oluşan yoğun program sosyal aktiviteler, sportif faaliyetler ve Londra çevre gezileri ile destekleniyor. Kampçılar, İngilizce eğitiminin yanı sıra koçları eşliğinde katıldıkları programda kendi ayakları üzerinde durma ve özgüvenlerini güçlendirme fırsatı buluyor.

Kamp Programı

İngiltere Gençlik ve Dil Kampı, İngilizce eğitim ağırlıklı bir programdan oluşuyor. Kampçılar ilk gün yapılan İngilizce seviye belirleme sınavı sonrası sınıflara ayrılıyor ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen diğer kampçılar ile birlikte haftada “20” ders (“15” saat) eğitim alıyor. Sabah saatlerini dil eğitimi ile geçiren kampçılar öğleden sonra ise sosyal ve sportif faaliyetlere katılıyor. Program süresince Londra’ nın önemli bölgelerine çevre gezileri yapılıyor.

Tesis ve Konaklama

Aldenham School, 400 yıl önce inşa edilmiş, geleneksel İngiliz mimarisi ile modern olanakları bir arada barındıran bir yapıya sahip. 1597’de Kraliçe 1. Elizabeth’ in izniyle bina ve çevresindeki arazi okula çevrilmiş. 110 dönümlük bir araziye kurulmuş olan okul, Londra’nın kuzeybatısında,

Hertforshire’ da bulunuyor. Kampçılar 2 hafta süresince Londra’ nın büyülü atmosferinde konaklıyor. Kampçıların kalacağı yurt binaları son derece konforlu standartlar sunuyor. Kızlar ve erkekler gruplara ayrılıp 2-3 kişilik odalarda konaklıyor.

Ulaşım

Kampçılar için yolculuk İstanbul Atatürk Havalimanı’nda başlıyor. Havalimanında diğer kampçılar ve kamp ekibi ile buluşan gençler, İstanbul – Londra uçusu sonrası özel araçlarla okula transfer ediliyor. Kampçılara yol boyunca koçlar ve kamp direktörleri eşlik ediyor. Okulun havalimanlarına ve şehir merkezine çok yakın olması ulaşım açısından rahatlık sağlıyor. Kampüse otobüs veya tren ile 20-25 dakikada ulaşılıyor.

İngilizce Eğitim
İngiltere Dil kampı

Sağlık

Kamp süresince okul bünyesinde 24 saat görevli sağlık personeli bulunuyor. Acil durumlarda kampçılara ilk müdahale koçlar denetiminde sağlık ekibi tarafından yapılıyor ve kampçılar en yakın hastaneye götürülüyor. 1 günü geçen rahatsızlıklarda ailelere haber veriliyor. Kampçılara özel ilaçlar sağlık ekibi ve koçlar denetiminde kullandırılıyor.

Sigorta

TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ve T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı 6536 nolu seyahat acentesi olarak faaliyet gösteriyor. İngiltere Gençlik ve Dil Kampı programına katılan kampçılar için ödenen kamp ücretleri ve taahhüt edilen hizmet standartları, Türkiye’ de sadece TÜRSAB üyesi acentaların yapma yetkisine sahip olduğu “Seyahat Acentesi Zorunlu Seyahat Poliçesi” ile güvence altına alınıyor.

Ayrıca kampçılara İngiltere’ deki sağlık kuruluşlarında geçerli opsiyonlu sağlık poliçesi yapılıyor.

Ücret ve Ödeme

Ücrete Dahil Olanlar : Konaklama (Tam Pansiyon), Yabancı Dil Eğitimleri (15 saat), Londra çevre gezileri, TÜRSAB zorunlu seyahat sigortası, Kamp Tişörtü, Kamp Dvd’ si, Eğitim sertifikası, Sürpriz ödüller.

Ücrete Dahil Olmayanlar : Uçak bileti, Vize işlemleri, Yurtdışı harç pulu, Özel Sağlık Sigortası.

Ödeme Şekli : Ödemeler Nakit veya Banka Havalesi ile yapılır.

İndirimler : Nakit ödemelerde %5, kardeşlerde 2.kardeşe %5, indirim yapılır. 2 dönem kayıt olanlara 2.dönemde %10 indirim yapılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özenle seçilmiş bu okullarımızda İngiltere Yaz Kampı Uluslararası geçerliliği olan eğitim akreditasyonlarına sahip ve yıllardır İngiltere Yaz Kampı binlerce Türk gencine hizmet sunmuş okullarımız, eğitim alan öğrenciler, İngiltere Yaz Kampı yeni. ingilizce yaz kampı…

Aqua Kamp İngiltere Dil Yaz Gençlik Kampı detayları için lütfen sitemize tıklayın. Yaz kampı, çocuklar için gençlik kampları, tatilden daha öte bir gençlik kampı burada. Bir aile olarak gençlik kampı çocuğunuza sunacağınız bir yaz kampı tecrübesi yaşama gençlik kampları fırsatı, başka hiçbir yaz kampları eğitsel ortamla gençlik kampları kıyaslanamaz.

İngilizce Dil Kampımıza katılım yapan öğrencilerimizin ingilizce yaz kampı etkin bir programlarını İngiltere Yaz Kampı organize etmektedir. Bu programda ingilizce yaz kampı… İngilterede gerçekleşen Yaz Dil  Kampı kültürden gelen öğrenci gruplarıyla birlikte hem İngilizce öğrenerek hem de İngiltere Yaz Kampı eğlenerek yaz tatili geçirmelerine olanak sağlayan İngiltere Yaz Kampı.. İngiltere Yaz Kampı… ingilizce yaz kampı…

İngilizce yaz kampı edinmiş ve çok daha olgunlaşmış bir şekilde evlerine geri İngiltere Yaz Kampı döneceklerdir. dil eğitimi almalarının yanı sıra, farklı kültürlerden ingilizce yaz kampıgelen öğrencilerle İngiltere Yaz Kampı kaynaşmaları ve bu sayede farklı kültürleri tanımaları amaçlanmaktadır İngiltere Yaz Kampı eğitim dünyasındaki..İngiltere Yaz Kampı…

Türkiyeden İngiltere Londra lokasyonunda gerçekleşen ingilizce yaz kampı katılımda başarıları ile dünyada büyük bir popülariteye sahiptir. İngiltere Yaz Kampı Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi günümüze ingilizce yaz kampı ayları İngiltere Yaz Kampı arasında; çocuklarımızın ingilizce yaz kampı ve gençlerimizin, farklı İngiltere .