Yaş grubu : 07 – 17 (Kampçılar yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)

Dönem : 21 Ocak / 27 Ocak ( 5 Gece 6 Gün)

Kontenjan : Her devrede toplam 75 kampçı

Ücret : Güncel fiyatlarımız için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz 02164496147

Uludağ Sömestre Kayak kampı
Uludağ Sömestre Kayak kampı

GENEL ÖZELLİKLER

Uzun yıllardan beri Uludağ 1.bölgede hizmet vermekte olan ‘’Orman bakanlığı’’ misafirhanesi, 2005 yılı ortalarında özelleştirilmiş ve HİTİT İNSAAT SAN.VE DIS. TİC. LTD. STİ. tarafından 29 yıllığına kiralanmıştır. Tesis 6 ay gibi kısa bir sürede A’dan Z’ye, dıştan içe ve tabandan tavana tamamı ile yenilenmiş olup, 20 Aralık 2005 tarihinde ‘’ATASU OTEL’’adı ve yepyeni yüzü ile Türk turizmine kapılarını açmıştır.

* Otelde klasik tarzdan esinlenilen geniş ve ferah bir lobi, lobi bar, resepsiyon, bir geniş ve manzaralı restoran, oyun odası ( atari ve langırt vs.), Kayak odası, Atasu çarşı (hediyelik eşya, market, butik ve cafe)

* Lift: Merkezi konumuyla Uludağ’da tüm kayak pistlerine ulaşım rahatlığı sağlamaktadır.

* Ferah ve hijyenik ortamı, modern dizaynıyla kayak odasında; 2007 model 300 adet kayak ve 30 adet snowboard bulunmaktadır.

YİYECEK İÇECEK

*Açık büfe sabah, öğle, akşam yemeği dahil konaklamalı fiyatlardır.

07.00-10.00: Kahvaltı

12.30-14.30: Öğle Yemeği

17.00-18.00: Beş Cayı ve Büfesi

19.00-21.30: Akşam Yemeği

23.00-24.30: Gece Corbası

10.00-24.00: Lobi Bar

* Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilmektedir.

* Beş çayı – Büfesi ve Gece çorbası yemeklerde alınan meşrubatlar, gün boyu Türk kahvesi ve salep harici sıcak içecekler ücretsizdir.

* Açık büfe restorantta ekstra olarak yerli ve yabancı içki servis edilmektedir.

* Restorantda içeceklerin garsonlar tarafından masaya servis imkanı sunulmaktadır.

ODALAR

Otelde 56 adet oda bulunmaktadır. Zevkle döşenmiş otel odalarında, banyo / WC, Telefon, saç kurutma makinesi, uydu bağlantılı TV (digiturk yayını), mini bar(yalnız excelusive odalarda dolu ve günlük gazete bulunmaktadır), merkezi ısıtma sistemi, zeminde duvardan duvara halı mevcuttur.

SPOR, ANİMASYON, AKTİVİTELER

Tesisimizin diskosunda eğlenebilirsiniz.Tesiste SPA merkezi mevcuttur.Sinema salonu, tv salonu, bilardo, masa tenisi bulunmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Hamam, sauna, fitness centre, masa tenisi, sinema

Ücretli Aktiviteler

Telefon / Fax
Alış – Veriş (çarşı)
Oyun salonu
Kayak odası
Liftler
Camaşırhane

Etiketler: Sömestr Kayak Kampı, Uludağ Kayak Kampı, Gençlik Kayak Kampı, Snowboard Kampı, Sömestr Öğrenci Kampı, Bursa Uludağ Kayak Kampı, Sömestr Tatili, Bursa Uludağ kayak Malzemeleri, Snowboard Malzemeleri, Çocuklar için Kayak Kampı, Çocuklar için Kayak Okulu, Çocuk Kayak Kampı, Sömestr Kayak Okulu, Bursa Uludağ Kayak Merkezi, Gençler için Kayak Kampı, Snowboard, Bursa Uludağ Snowboard Kampı, Uludağ Kayak Kampı Malzemeleri, Snowboard Milli Takımı Kampı…

Günlük Programlar

08:00 / 08:30 KiŞiSEL TEMiZLiK
08:30 / 09:00 KAHVALTI
10:00 / 12:00 KAYAK EĞİTİMİ
12:30 / 13:30 ÖĞLE YEMEĞİ
14:30 / 16:30 KAYAK EĞİTİMİ
17:00 / 18:00 ÇAY VE PASTA İKRAMI
18:00 / 20:00 SERBEST ZAMAN
20:00 / 21:00 AKŞAM YEMEĞİ
22:00 / 23:00 YATMA
Sömestre Hediyesi Kayak Kampı Ücrete Dahil Olanlar

Tüm kayak malzemeleri (Kayak, Ayakkabı, Buton )
Kayak dersleri
Tam pansiyon konaklama (Aperatifli)
Sigorta
Kamp fotoğraf cd’si.
Kayak Kampları

Uludağ kar kalınlığı, Kayak Turları, kayak forum, kar kalınlığı, Kayak Kampı, Kayak kampları, kayak okulu, kayak takımı, kayak malzemeleri, snowboard kayak okulu, sömestre kayak okulu, sömestre kayak kampı, kayak milli takımı, Uludağ kayak kampı, kartalkaya kayak kampı, palandöken kayak kampları, kayak takımları, türkiye kayak kampları, çocuklar için kayak kampları, kayak kampı malzemeleri, kayak malzemeleri, kayak eğitimi, yurtiçi kayak kampları, yurtdışı kayak kampları, Uludağ kayak kampı görüntüleri, Uludağ kayak kampı görselleri, uludağda düzenlenen kayak kampları, kayak kampı kayıtları, Uludağ kayak kampı yarışları, Kayak, kayak çocuk kampı, kayak turu, kayak dersi, kayak kursu, kayak ekipmanları, kar kayağı, kayak butonu, kayak ayakkabısı, kayak elbisesi, kayak gözlüğü, kayak kıyafeti, snowboard kursu, karsapanı, slalom kayak eğitimi, snowboard okulu

Kayak Kampına Getirilecek Malzemeler

Kayak elbisesi ve eldiveni
Kayak gözlüğü
Kazak, Mont, Bere, Atkı, Eldiven
Kışlık bot
Yeteri kadar iç çamaşırı
Yeteri kadar çorap
Eşofman
Pijama
Moyo veya Şort
Diş fırçası / Diş macunu / Şampuan / Tarak vb. Kişisel temizlik malzemeleri
Dudak koruyucu krem, Nemlendirici Krem, Güneş Kremi …
Fotoğraf makinası
Terlik

CEP HARÇLIGI : ( ZARF İÇİNDE İSTEĞE BAĞLI , EN FAZLA 200 TL )
İLAÇ VE SAĞLIK MALZEMESİ : Öğrencimizin sürekli olarak kullandığı yada kullanması gerekli ilaç yada özel sağlık malzemesi varsa veli tarafından kamp kafile başkanımıza programı ile birlikte teslim edilmelidir.

NOT : MALZEMELERE ÇIKMAYAN KALEMLE ÇOCUKLARIMIZIN AD – SOYAD ( BAŞ HARFLERİNİ) YAZMANIZDA KARIŞMAMASI AÇISINDAN FAYDA VARDIR.

Kayak Kampı Öğrenci Görüşleri

ALEYNA AYNASIZ 13 Yaş / İSTANBUL kayak kampı: Bursa Uludağ Kayak Kampı sayesinde yepyeni bir çok arkadaş tanıdım, çevrem gelişti. Bu kış çok eğlendim. Kayak kampları.
DENİZ YAMAN KAYA 15 Yaş / İSTANBUL kayak kampı: Kayak Kampı na geldiğim için çok mutlu oldum. Gençler için süper bir tatil hediyesi, tavsiye ederim.kayak kampları.
BERFİN ERDOĞAN 11 Yaş / İSTANBUL kayak kampı : Uludağ kayak Kampı nın başlamasını iple çekiyorum. Kayak Kampı kışı sevmemi sağladı.kayak kampları.
SELİM AVŞAR 9 Yaş / İZMİR kayak kampı : Uludağ snowboard kayak kampı çok güzel, Kamp süper, Snowboard hakkında çok şey öğrendim. Snowboard kayak kampları.
CEYLİN KOÇ 14 Yaş / ADANA kayak kampı: Bizim için Kayak Kampı ödül. Kayak yapmayı çok sevdim. Sömestr Kayak Kampı her çocuğun katılması gereken bir yer. Kayak kampları.
TİMUR AKCAN 8 Yaş / ANKARA kayak kampı : Bursa Uludağ AQUA Kayak Kampı na ilk defa katıldım, çok güzeldi. Arkadaşlarımla birlikte seneye yine Kayak yapmaya gideceğim.kayak kampları.
ÇINAR MERT AKSU 17 Yaş / ANTALYA kayak kampı : Uludağ Snowboard Kampı sayesinde kendime güvenim arttı. Kamp çok güzel geçti.kayak kampları.
MELİSA UĞUR 9 Yaş / BURSA kayak kampı: Sömestr tatili benim için çok iyi geçti, Kayak yapmayı öğrendim seneye tekrar gelmeyi iple çekiyorum.kayak kampları.
BADE SILA ÖZTÜRK 17 Yaş / KÜTAHYA kayak kampı: Kayak kampı nın ortamı çok güzeldi. Bolca kayak yaptık eğlendik .kayak kampları.
BURAK YAVUZ 10 Yaş / TRABZON kayak kampı: Kayak Kampı bundan sonra sabırsızlıkla beklediğim kamplar sıralamasında birinciliğe yükseldi. Kayak kampları.
YAĞMUR KAYA 13 Yaş / İZMİT kayak kampı : Uludağ da ki tüm şartlar Kayak Kampında eğlenmemiz içindi, çok mutluyum. Tüm arkadaşlarıma Kayak Kampından bahsedeceğim. Snowboard kayak kampları.
BERK SOYSAL 12 Yaş / ÇANAKKALE kayak kampı: Uludağ Kayak Kampı hocalarımızın yönlendirmesi ile benim için birden bire Snowboard Kampına dönüştü, muhteşemdi. Bundan sonra her yıl Kayak Kamplarında olacağım kesin.snowboard kayak kampları.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aqua Kamp 2016 Kış Kayak kampı Sömestre döneminde Kampçılarımızın Okullarının tatile girmesi ile başlar. Gençlere yönelik Sömestre dönemi için özellikle okul stresinden kaynaklı negatif enerjiyi atmaya birebirdir. etmeye başladığı kayak kampı yönünde olmuştur. kayak kampları olduğumuz kayak kampı kış kamplarında, özellikle sömestr kayak kampı tatili döneminde bölgeye kayak kampları olan yoğun talebin arttığını gözlemlemekteyiz.

Kayak kampı Tatil periyotları kayak kampları nedeni ile üniversite festivalleri, kayak kampı kayak turları, okul gezileri kayak kampları ve günübirlikçilerin aynı döneme denk kayak kampı geçirmemize neden olmuştur. kayak kampları Kamp direktörlerimiz ve koçlarımızın kayak kampı değerlendirmeleri Uludağ’ın kayak kampları mevcut yapısı ile sömestr döneminde kayak kampı oluşan yoğun her geçen gün artmaya kayak kampları…

Kış kayak kampları başlamıştır. Bu yoğunluğa karşın kayak kampı bir kayak merkezinde çok önemli kayak kampları olan pist güvenliği hizmetleri, kayak kampı donanımlı kayak eğitmenleri kayak kampları ve gençlere yönelik konaklama kayak kampı ve sosyal tesisler açısından kayak kampları yeterli adımların atılmadığını kayak kampı görüyoruz. 2016 yılı olarak kayak kampları gerçeklestirdiğimiz sömestre kamplarında, kayak kampı kampçılarımızın güvenliğini ve kampın talebe kayak kampları sağlıklı ve güvenli kayak kampı şeklide karşılık veremediği, bununda kampçılarımız açısından risk kayak kampı sömestre döneminde Uludağ’da kayak kampları.. kayak kampları…

Aqua kampta yaşanan turist yoğunluğu kayak kampları gelmesi kayak kampı bölgede müthiş bir karmaşaya neden olmaktadır. Bursa’dan kayak kampları kayak kampı kış kampı ulaşımında açılması ile yoğunluk verimliliğini kayak kampları her zaman en üst kayak kampı seviyede tutmaktayız. Son yıllarda kayak kampları Uludağ’da düzenlemiş pist kayak kampı düzenlemeleri, sağlık ve güvenlik açıkları nedeni kayak kamplarıile yaşanan kazalar kayak kampı bu bölgedeki programlarımızı gözden.. kayak kampı.. kayak kampları…