TÜRKİYE Yaz Yüzme Hazırlık ve Gelişim Kampı ANTALYA

Yaş grubu : 08 / 16 Yaş arası

Dönem : 01 TEMMUZ – 07 EYLÜL arası

Kontenjan : 200 Kişi

Ücret : Lütfen Kamp Ücreti için ofisimizle (02164496147) irtibat kurunuz!!!

Konaklama : Antalya Grida City Otel (4 Yıldız) – Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Bursa Gençlik Kampı Sosyal Medya

NOT: Kulüplerimize özel fiyat teklifi için ofisimizle irtibat kurunuz.

YÜZME KAMPIMIZA KATILAN KULÜPLERİMİZ

– AVRASYA SPOR KULÜBÜ

– TRABZONSPOR

– KONYA BELEDİYE YÜZME KULÜBÜ

– KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ YÜZME TAKIMI

– GİRESUN YAVUZ KOLEJİ

– BAHÇELİEVLER SU VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

– SU AKUA SPOR KULÜBÜ

KONAKLAMA

97 Standart (20-22 m2), 2 Suite oda (30m2 -55m2), 1 Engelli Odası, 204 yatak kapasitesiyle, tiyatro düzeninde Tam Donanımlı büyük bir toplantı salonuna sahip GRIDA CITY, şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta ve Uluslararası Kültür Parkı ile Sheraton Hotel, CAM PİRAMİT, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) ve ATİK (Antalya Tenis İhtisas Kulübü) karşısındadır.

Odalarda, TV, Split Klima, Minibar, Direkt Telefon, Banyo & Tuvalet (Duşakabin), Saç Kurutma Makinesi, Balkon, Halı, Resepsiyonda Kasa, Ayrıca 2 Toplantı Salonu, Park yeri, Çamaşır Servisi, yeşil Bahçesi, Antalya’daki en büyük alışveriş merkezlerine olan yakınlığı ile misafirlerimizin alışverişlerinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Konuklarımız, resepsiyona bir gün önce birdirilmek üzere ücretsiz shuttle servisi mevcut ve otele 900 m. uzaklıkta dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde plajı, Yarı Olimpik Havuzu, Lobby Barında eğlenirken, açık ve kapalı Restoranlarının yanında A’la Carte Restaurant’ındaki zengin mutfağıyla yeni lezzetler tadabilir, Tenis, Mini Futbol, LIFE FITNESS firmasına ait özel seri ekipmanlarla oluşturulan Fitness Center, Sauna, otelin karşısındaki yemyeşil park alanında yapabilecekleri Jogging gibi spor etkinlikleri ile hem keyifli zaman geçirip hem de formlarını koruyabilirler.

Yüzme Temel Teknikleri Öğretimi

Serbest Stil – Sırtüstü stil – Kurbağalama Stil – Kelebek Stil

Video ile görsel Eğitim

Yüzme de Sporcu Beslenmesi

Yüzme de Psikolojinin Önemi

Yüzmede Stil, Çıkış ve Dönüş teknikleri.

Yaş Grupları Kara çalışmaları. [Spor Salonu uygulamalı]

Su Altı Film çekimi, Stil analizi

Stillerde ki teknik hataları düzeltme tavsiyeleri.

Tüm Stillerin drilleri. [Havuzda uygulamalı]

Su Altı Çekimi ve Stil Analizi

Yüzme antrenörlerine, sporcularının tekniklerini özel kamera ve kayıt sistemleri ile eş zamanlı su altı ve su üstü olarak görüntüleyen, özel yazılım programı ile kayıtlanan görüntüleri ölçen, özel biyomekanik ekibi ile ölçülen görüntüleri analiz eden ve teknik geliştirici faaliyetler öneren mobil bir sistem; daha geniş anlamda bir merkezdir.

Su altı çekimi faaliyetleri 4 ana grupta toplanır:

Ölçüm : Uygun açılarda 4 sualtı, 1 suüstü kamera ile çekim ve kayıt
Teknik Analiz : Ölçümlerin özel yazılım ile Antrenörler tarafından analiz ve değerlendirilmesi
Düzeltici Rapor : Hataların giderilmesine yönelik uygun drillerin listesi
Düzeltici Faaliyet : Drillerin öğretimi & uygulanması ve teknik düzeltici çalışmalar
Görüntüleme ve analiz için kullanılan ekipman ve yazılımlar, dünya yüzme camiası tarafından kabul görmüş, ABD, Avusturalya, Hollanda, İngiltere ve Çin gibi yüzmede lokomotif ülkelerde en üst düzey Olimpik yüzücülerin teknik analizlerinde kullanılan sistemlerdir.

Kampımızın Amacı :

Katılan sporcularımızın güç, kuvvet, çeviklik, teknik, dayanıklılık, hız ve genel Yüzme sporu bilgilerini arttırmak, yeni arkadaşlıklar kurmak, Türkiye’mizin her köşesinden gelip kaynaşan onlarca Kulüp sporcularının yan yana, sırt sırta, neşeli ve pozitif bir ortamda birbirleriyle vakit geçirmeleridir. Bu kamp sonunda sporcu arkadaşlarımız, Kulüplerine enerji ve istek dolu olarak dönecekler ve bu kamp süresince edindikleri tecrübelerle Antrenmanlara, yarışlara daha pozitif bir açıyla bakacaklardır. Herkese başarılar diliyoruz.
Kamp Programı:

1. Gün: Sporcu ve Antrenörlerinin kampa gelişi ve Kayıt işlemleri. Odalara yerleşim. Bu günün sonunda akşam yemeğinden sonra Hoş geldiniz ve Tanışma Toplantısı yapılacaktır.

2.Gün / 3.Gün Ve 4. Gün

05:15 Uyanış –

05:30 Sabah Antrenmanı

07:45 Antrenmandan odalara çıkış

08:00 Kahvaltı

09:00 Kamp Başlar

09:00/10:00 3 Gruba ayrılan Sporcular

10:10/11:10 Kara / Havuz / Teorik Eğitim

11:20/12:30 Dönüşümlü olarak çalışacaklar.

12:45 Öğle yemeği

13:30 Odalara çıkış

13:30/15:00 Dinlenme / Serbest zaman

15:00/16:00 Tüm sporcular Teorik Eğitim

16:10/18:30 Tüm sporcular Havuz, Takım Hocaları ile çalışma.

18:45 Akşam yemeği

20:00 Genel Toplantı, günün Analizi, ertesi günün programı.

21:00/22:00 Serbest zaman

22:30 Işıklar Söner!!

7. Gün Evlere dönüş.

Yemek :

Yemeklerimiz sporcularımızın kamp ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak, Diyetisyen gözetiminde titizlikle hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiye’nin köklü markalarının ürünleri tercih edilmekte ve hazırlanan yemekler bu malzemelerle yapılmaktadır. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerde olacaktır, sporcularımızın kaybettikleri kalorilerin geri kazanılmasını sağlayacaktır.

Sağlık :

Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sporcularımızın sağlıyla ilgilenmek üzere sağlık personeli bulunmaktadır.

Ücrete Dahil Olanlar

* Tam Pansiyon konaklama [Sabah – Öğle ve Akşam Yemeği, Sınırsız Su ve “5” Çayı İkramları]

* Yüzme Eğitim Semineri

* Havuz Kullanımı [Sabah – Akşam Antrenmanı]

* Antalya Şehir içi transferleri

* Kamp sonunda 1’er adet Tişört ve Katılım Sertifikası

Not: Kulüplerimiz Ve Okullarımız Antalya ’ya Ulaşımı kendileri sağlayacaktır.

kas grubunu değil, tüm kas yaz yüzme kampları azalırken Yaz Yüzme Kampı bu Yüzme en ideal kilo kontrolü yöntemlerinden biridir. Vücudunuzun Yaz Yüzme Kampı şekillenmesine yardımcı olur.Solunumumuzu daha kaliteli yaz yüzme kampları hale Yaz Yüzme Kampı getiren ve kuvvetlendiren yüzme, kalp hastalıkları yaz yüzme kampları da daha az görülür.Yaz Yüzme Kampı Yüzme, vücudumuzda kalp ve yaz yüzme kampları beyin kişilerde koroner lenf sıvısının akış Yaz Yüzme Kampı hızının artmasıyla eklem ve dokularda ağrı ve yaz yüzme kampları zekâ gelişimi olumlu Yaz Yüzme Kampı etkilenir. Kalitesi artan solunum astım hastalarının genel durumunu Yaz Yüzme Kampı iyileştirir.yaz yüzme kampları Eklemlerde fazla baskı oluşmaması.Yaz Yüzme Kampı… yaz yüzme kampları…

boy uzamasını destekler. Yaz Yüzme Kampı şişme meydana gelmez.Diğer sporların aksine belirli bir gruplarını eşit şekilde çalıştırarak sağlıklı bir kas gelişimi sağlar.Yaz Yüzme Kampı Eklemlere, algı ve Hamilelikte ve öncesinde yapılan Yüzmenin kalbimize Yaz Yüzme Kampı ve dolaşım sistemimize çok bağlara ve kemiklere diğer sporlardaki Yaz Yüzme Kampı kadar yük binmediği için kanımızın ve yaz yüzme kampları dokularımızın oksijen Yaz Yüzme Kampı alım kalitesini de arttırır. Beynimize daha fazla oksijen giderek Yaz Yüzme Kampı önemli olumlu yaz yüzme kampları etkileri vardır. Yüzme tüm uzuvlarımızı ve kaslarımızı Yaz Yüzme Kampı Yaz Yüzme Kampıçalıştırarak kan akışını hızlandırır. Bunu yaparken kalbimize aşırı yük binmediği için.Yaz Yüzme Kampı… yaz yüzme kampları…

kalp sağlığımızı yaz yüzme kampları destekler. Düzenli yüzenlerde kalp krizi riski yüzme, ölü doğum ve erken doğum riskini azaltır. Yaz Yüzme Kampı sakatlanma riski çok düşüktür. yaz yüzme kampları Ayrıca yüzme eklem ve kemik sağlığını olumlu etkiler, vücuda esneklik kazandırır.Bir saatlik yüzme yaklaşık Yaz Yüzme Kampı yakmanızı sağlar. Vücut bu enerjiyi sağlamak için yağ Yaz Yüzme Kampıdepolarını kullanır ve bu şekilde kolesterol yaz yüzme kampları dengede kalır, diyabet riski Yaz Yüzme Kampıdüşer.  damarlarının tıkanmasına neden olan bazı maddelerin Yaz Yüzme Kampıazalmasını sağlar.Yüzme esnasında kol ve bacakların sürekli Yaz Yüzme Kampıhareketi lenf sistemimizi de hareketlendirir.Yaz Yüzme Kampı… yaz yüzme kampları…