AQUAKAMP 22. yılında İngilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kampları‘na

Gençlik Kampları

Kamp merkezi tatil cenneti olan ve Türkiye’nin en güzel sahilinde, sıcak kumsalı ve mavi denizi ile bütünleşen Antalya – Kemer – Göynük’te bulunmaktadır. Kampımız doğal güzellikleri ve tarihi ile ünü tüm dünyaya yayılmış Akdeniz turizm merkezindedir.

Kamp merkezinde öğrencilerimiz odalar  da 4-5 kişi olarak yaş grubuna uygun bir şekilde konaklama yapacaklardır. Kamp merkezi kendimize ait 3 katlı ve geniş bahçe içinde bulunmaktadır.
İçerisinde ;  Yüzme Havuzu, Mini Voleybol, Masa Tenisi, Langırt, Restoran, Kafe vb. özel alanlar mevcuttur.

Kamp Yeri :
Antalya – Kemer / Göynük

YAŞ GRUBU: 
09 – 17 yaş aralığında tüm öğrencilere yöneliktir.

Her Dönem Kontenjanı : 50 kampçı

ULUSLARARASI YAZ  KAMPI PROGRAMI

KAMP DÖNEMİ 

1.Dönem                     :  04 Temmuz 2023 – 14 Temmuz 2023 

2.Dönem                     :  17 Temmuz 2023 – 27 Temmuz 2023 

Dönem Fiyatımız    :  21.500 TL + KDV (1720 TL)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havalesi, EFT, FAST veya Taksitli olarak yapabilirsiniz.

KAYIT İÇİN YAPMANIZ GEREKEN

Yaz Kampı kayıtlarını oluşturabilmek için sayfamızın üst bölümünde bulunan online kayıt butonunu tıklayarak çocuklarımıza ve ailenize ait gerekli bilgileri eksiksiz doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. Ofis yetkilileri sizler ile iletişim kurarak kayıt sırasında izlemeniz gereken yolu paylaşacaklardır.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Ücrete dahil olan etkinlik ve malzemeler sırası ile  tam pansiyon konaklama ( Açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ), beş çayı ve kurabiyesi, tüm gün su ihtiyaçları, çamaşırhane hizmetleri, sosyal ve spor faaliyetlerinin araç ve gereçleri, tarihi ve turistik geziler, şehir içi grup ulaşımları, ilk yardım sağlık hizmetleri (Reviri), güvenlik ve denetim, aquakamp tişörtü, kamp programında Ücrete dahil olan hizmetlerdir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR 

Ücrete dahil olmayan etkinlik ve faaliyetler sırası ile Kamp gidiş – dönüş yol ücreti, Uçak bileti, Otobüs bileti, İlk yardım sonrası revir imkanlarını aşan ilaçlar ve Sağlık hizmetleri, Su sporlarında; jet ski ve paraşüt gibi motorlu araçlar ile yapılan ve normal  kamp programında olmayan tüm etkinlikler Ücrete dahil olmayan ve ekstra ödeme yapılarak alınacak hizmetlerdir.

Gençlik Kampı çevre gezimiz
Tarihi Turistik gezimizden bir selfie

İngilizce
Kampımızda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir İngilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik İngilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle kampçılarımızın uygulamalı olarak İngilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.

Eğitmenler
Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.

Gençlik Kampı Scuba
Dalış esnasında güzel bir raslantı

Kamptaki Bir Günümüz
08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Gençlik kampları için programladığımız ‘kamp günü’ bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.

Yaz Gençlik Kampı
Bursa Yaz Kampımızdan renkli bir fotoğraf


Gençlik Kampı Aktivitelerimiz

Su Sporları Aktiviteleri: Banana – Sörf – Ringo – Dalış Eğitimi – Kano…
Alternatif Sporlar: Paintball – Trekking – Dağcılık – Survivor Oyunlar – Bisiklet  – Navigasyon -Oryantiring-Yüksek parkur-İzcilik Kampçılık…
Spor Aktiviteleri: Binicilik – Yüzme – Futbol – Basketbol – Okçuluk – Plaj Voleybolu…
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback…


Yemek

Gençlik kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılarımızın kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiye’nin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenmektedir.


Sağlık

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sağlık personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemer’de bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESİ’nin bizlere sağladığı yirmi dört saat doktor ve ambulans hizmeti devreye girer. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.

Kampta Deniz Paraşütü
Kamp Su Sporları Parasailing


Güvenlik

Kampçılarımızın emniyeti otel güvenliği tarafından sağlanacak, gençlik kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


Ulaşım

Yaz kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. İsteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kamplarıı merkezine getirir.


Tarihi, Turistik ve Çevre Gezileri

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiye’nin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos , Fasalis, Perge, Antalya Kale İçi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalya’da bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiye’nin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA park’ta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.

Kampta Paintball kapışması
Gençlik Painball ile eğleniyor


Kamp Ateşi
Kampçılarımız yaş gruplarıyla birlikte kampın 3 / 4 gecesini orman içinde hazırlanan güvenli alanda, çadırda konaklayarak geçirir. Günlük programlar tamamlandıktan sonra kampçılar akşamüstü saatlerinde uyku tulumlarını ve sırt çantalarını alarak grup liderleri ve eğitmenleri ile birlikte gençlik kampı alanına giderler. Çadırları birlikte kurmaları, çocukların aralarındaki yardımlaşma duygusunu kuvvetlendirirken ardından kamp ateşi çevresinde yenen akşam yemeği, söylenilen şarkılar, yapılan sucuk ekmek partisi de çocuklarımızın bütün yılın stresini atmalarında yardımcı olur. Kampçılarımız ertesi sabah erken kalkarak çadırlarını toplar ve kahvaltı için otele dönüş yaparlar.

Gençlik Kampları Hatırası
AQUA Kamp’ a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Cd’ye aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


GENÇLİK KAMPLARI

Kampcılık, doğa sporlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle gençlik kampları insana yaşattığı eğlenceli ve heyecanlı anlar ile bağımlılık yaratır. Doğayla iç içe yapacağınız bir yaz kampı aktivitesi esnasında öğrenecekleriniz kent yaşamınızı da oldukça kolaylaştıracaktır. Kampta gecirdiğiniz anlar esnasında edineceğiniz yeni beceriler ile hayatınızı renklendirecek ve daha yaşanır hale getireceksiniz. Daha önce yaşama fırsatı bulamadığınız, güvenli ve kısa süreli geçici yuvanızı yaşanır hale getirme deneyimi hiç tanımadığınız tatları keşfetmenize fırsat sunacaktır.
Gençlik kampları olarak asıl amacımız, yaz tatili boyunca çocukların meşgul edilmesi, eğlenmesi ve heyecanlı tecrübeler edinmesinin yanı sıra aynı zamanda şu üç temel alanda çocukların gelişme kaydetmesinin sağlanmasıdır.

Bunlar;
Sosyal Gelişme,
Duygusal Gelişme,
Yetenek Gelişimidir.
Gençlik kampları , öğrenmenin, gelişmenin ve yeni arkadaşlar edinmenin en eğlenceli yoludur. İnsan kaç kez çocuk olur?
Çocuklarımıza, kendi benliklerini ve yeteneklerini keşfetmeleri adına bu fırsatı tanıyalım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gençlik kampları, gençlik kampı, gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, İstanbul gençlik kampları, İstanbul’dan gelen çocuklar, gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, kemerdeki gençlik kampı bir harika, uluslararası yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu.21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi gençlik kampları,eğlence fırsatı veren yaz kampı.

Gençlik kampları çocuklar için yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Gelişim için yaz kampı, sosyal gençlik kampları, 09 – 17 yaş arası gençlere yaz kampları.Gençlik kampları çocuklar için yaz kampı tatilden daha öte bir şeydir.Gençlik kampları bir aile olarak yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz.

Yaz tatilinin gençlik kampı, başlamasıyla birlikte gençlik kampları, yaklaşık 17.5 milyon yaz kampı, öğrenci gençlik kampları, yoğun geçen yaz kampları bir eğitim öğretim gençlik kampı yılının yorgunluğunu gençlik kampları atacak.Gençler aldıkları eğitim gençlik kampı yaz kampları yaz kampı sıra sıncak bu farkındalık, tek başına eğitim öğretim kurumlarında gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

Gençlik Kampları öyle sürprizlerle yaz kampı, doludur ki bir haftalık yaz kampları, bir gençlik kampı dönemi boyunca yaz gençlik kampları hayatınızda nelerin gençlik kampı ,değişebileceğini asla önceden yaz gençlik kampı tahmin edemezsiniz.her yıl düzenlenen gençlik kampları.

Başarının Gençlik Kampı önemli olduğuna Gençlik Kampları inanırlar özellikle bu dönemde büyüm ve ödül almak için Gençlik Kampları çaba gösterirler. Bu yaştaki çocuklar Gençlik Kampı daha uyumlu Gençlik Kampları oldukları için yönlendirilmeleri de daha kolay Gençlik Kampları olmaktadır. Benlik algısı oluşurken Gençlik Kampı hormonları hızını Gençlik Kampları Gençlik Kampı arttırır.

Gençlik Kampı Kızlar erkeklere göre daha hızlı büyümeye Gençlik Kampları başlar. Etraflarındaki nesneleri Gençlik Kampları sınıflandırılabilirler. Yavaş yavaş soyut sözcükler kullanmaya Gençlik Kampları Gençlik Kampı başlarlar. Erkek çocukların fiziksel gelişiminde Gençlik Kampları ise durgunluk başlar. Enerjik olmadığı için aile içinde Gençlik Kampları veya arkadaşları arasında inatçı davranışları sergileyebilirler.Gençlik Kampı..

Gençlik Kampları programlarımızda , gençlerimizin yaz kampı zihinsel gelişimlerine, gençlik kamp ile öz güven oluşumuna yardımcı gençlik kampı, yaz kampı sosyalleşmesine, ekip çalışmasının gençlik kampları ve iletişim yaz kampları becerilerinin gelişimine yardımcı gençlik kampı, olmaktır.
Yaz kampı, çocuklar için gençlik kampları, tatilden daha öte bir gençlik kampı burada. Bir aile olarak gençlik kampı çocuğunuza sunacağınız.

Gençlik kampları bir aile olarak yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir yaz gençlik kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz gençlik kamplar ile başka hiçbir eğitsel ortamla gençlik kampları kıyaslanamaz.Çünkü doğayla yaz gençlik kampı verdiği sosyal aktiviteler yaz gençlik kampı için daha mutlu ve yaz gençlik kampı katılan öğrencilerimiz için yaz gençlik kampı huzur,mutluluktur.

Gençlik Kampları halleri Gençlik Kampı devam eder. Bu yüzden Gençlik Kampları de fiziksel aktiviteler Gençlik Kampı önem kazanır.başkalarından Gençlik Kampları gelen onay ve desteğe ihtiyaç Gençlik Kampları duyarlar. Gençlik Kampları Hala esnek düşünme becerileri Gençlik Kampı yeterli düzeyde
Bu dönemdeki çocuklar bir olayı başka Gençlik Kampları bir insanın gözüyle görmeye Gençlik Kampları başlarlar ve benmer Gençlik Kampı kezcilik azalır.

Yaz gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, kemerdeki gençlik kampı bir harika, uluslararası gençlik kampları buluşma noktası oldu. Senegal gençlik kampları Antalya’ya geliyor, Antalya’nın kemer ilçesinde bulunan yaz gençlik kamp şahane ve bir o kadarda yaz gençlik kamp ile  eğlenceli gençlik kamplarına bütün gençler daima davetlidir, bu gençlik kampları çocuklarımıza çok iyi gelecek, gençlik kampı çocuklara kendi ayakları üzerinde durma olasılığı sağlıyor, gençlik kampı Antalya turu çocuklar yaz gençlik kamp için başlıyor.

Yaz kampı, çocuklar için gençlik kampları, tatilden daha öte bir gençlik kampı burada. Bir aile olarak gençlik kampı çocuğunuza sunacağınız bir yaz kampı tecrübesi yaşama gençlik kampları fırsatı, başka hiçbir yaz kampları eğitsel ortamla gençlik kampları kıyaslanamaz.Gelişim için yaz kampı, sosyal gençlik kampları, 09 – 17 yaş arası gençlere yaz kampları.

Yaz kampı, birçok ülkeyi gençlik kampı bir araya getiren yaz kamplarında çocuğunuz, yaz kampları spor ve grup aktiviteleri gençlik kampları sayesinde yeni beceriler yaz kampı kazanarak sosyalleşme, yaz kampları fırsatı bulur. Eğlenceli gençlik kampı, aktivitelerin de gençlerimiz grup gençlik kampları, içerisinde iletişimi güçlendirmek gençlik kampı ve zorlu kış sezonunu geride bırakmak gençlik kampı, adına keyifli gençlik kampları, vakit geçirerek unutamayacakları gençlik kampı, bir yaz gençlik kampı sezonu geçireceklerdir.

Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel gençlik kampları,gelişimleri açısından yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını yaz gençlik kamp ile sağlayabilir.Gençlik kamp ile gençler aldıkları eğitim gençlik kampı yaz kampları, yaz kampı bu  tek başına eğitim öğretim kurumlarında gençlik yaz kampları kampları kazanılacak bir gelişme gençlik kampı değildir.

21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi yaz kampları,eğlence fırsatı veren yaz kampı. Kampçılarımızın yaz kampı programında, ailelerinden uzakta yaz kampları ,kendilerini ifade edebilecekleri yaz kampı, bir ortamda bulunmaları, yaz kampları kendi ayakları üzerinde durmayı öğreten yaz kampı, eğlenceli bir yaz kampı deneyimi geçirmeleri için yaz kampı katkı sağlar.

21 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi yaz kampları,eğlence fırsatı veren yaz kampı. Kampçılarımızın yaz kampı programında, ailelerinden uzakta yaz kampları ,kendilerini ifade edebilecekleri yaz kampı, bir ortamda bulunmaları, yaz kampları kendi ayakları üzerinde durmayı öğreten yaz kampı, eğlenceli bir yaz kampı deneyimi geçirmeleri için yaz kampı katkı sağlar.

Yetişkinlik öncesi yaz kampları gençlik kampı süreçte, katılım başta olmak gençlik kampları üzere yaz kampları toplumsal gençlik kampları anlamda sorumluluklarının gençlik kampı yaz kampı farkında olmalıdırlar. Diğer deyişle, gençlerin yetişkinlik öncesi yaz kampları dönemde okulda aldıkları gençlik kampları eğitim gençlik kampı halka en yakın ve katılımına en uygun gençlik kampı yönetim birimi gençlik kampları yaz kampları olan yerel yönetimler düzeyindeki katılım gençlik kamp ile uygulamalarına vurgu gençlik kampı yapılmıştır.Gençlik kamp kazandıkları bilinçle toplumsal yaz gençlik kamp konularda daha duyarlı hareket etmeleri ve gençlik kampı görüşlerini rahatça ortaya koyabilmeleri gençlik kampı beklenmektedir.gençlik kampı..gençlik kampları..yaz kampları…yaz

Gençlik kampı gençliğin yaz kampları katılımıyla ilgili gençlik kampları mevcut durum genel bir perspektiften gençlik kampları değerlendirilmiş ve aralıkları çeşitli yaz kampı çalışmalarda ve yaz gençlik kampları uluslararası gençlik kampları kurumlar tarafından gençlik kampı yaz kampları farklılaşabilmektedir. Gençlik kampları bu tanımlar içerisinde gençlik kamp ile Birleşmiş Milletler’in genç tanımı en çok gençlik kampları gençlik kampı yaz kampları kabul yaz kampı görendir.

Gençlik kampları bir aile olarak yaz kampı çocuğunuza sunacağınız bir kamp tecrübesi yaşama fırsatı, yaz kampları başka hiçbir eğitsel ortamla yaz kampları kıyaslanamaz.Yaz gençlik kampları çocukların hem sosyal yaz kampı, hem bilimsel yaz kampları,hem de fiziksel gençlik kampları,gelişimleri açısından yaz gençlik kampı, pek çok şey kazanmalarını yaz gençlik kamp ile  sağlayabilir.